Сократить дробь: (5-m) ²/m-5

+2
Ответы (1)
  1. 28 июля, 14:21
    0
    M-5 = - (5-m)

    (5-m) ² / m-5 = (5-m) ² / - (5-m) = - (5-m) = m-5