S от - 2 до 3 (4 х^3-3 х^2+2 х+1) dx

+2
Ответы (1)
  1. 20 ноября, 02:42
    0
    =x^4-x^3+x=[ (-2) ^4 - (-2) ^3 + (-2) ] - (3^4-3^3+3) = 22-57=-35