Дана функция у=5 х^2-7 х-1. Найти у (0), у (1), у (5).

+2
Ответы (1)
  1. 14 июня, 01:07
    0
    У (0) = 5*0^2 - 7*0 - 1 = - 1; у (1) = 5*1^2 - 7*1 - 1 = - 3; у (5) = 5*5^2 - 7*5 - 1 = 89