Решите уравнение

(3 х-2) в квадрате = 9 х в квадрате-8 х

+1
Ответы (1)
  1. 2 октября, 11:44
    0
    9x^2-12x+4-9x^2+8x=0

    -4x+4=0 - 4x=-4

    x=1