28-18.6: (6 11/15-4 3/20)

+1
Ответы (1)
  1. 4 октября, 11:13
    0
    28-18.6: (101/15-83/20) = 28-18.6: ((404-249) : 60) = 28-18,6: (155:60) = 28 - 18.6: (31:12) = 28-18,6*12:31=28-0,6*12=28-7,2=20,8