3 х в квадрате + 2 у в квадрате=50

12 х в квадрате+8 у в квадрате=50 х

+5
Ответы (1)
  1. 29 июля, 04:50
    0
    {3x² + 2y² = 50 | умножим на "-4"

    {12x² + 8y² = 50x

    {-12x² - 8y² = - 200

    {12x² + 8y² = 50x

    Складываем уравнения:

    -12x²+12x²-8y²+8y² = - 200+50x

    0=-200+50x

    200=50x

    x=4

    3*4²+2y²=50

    2y² = 50-48

    y² = 1

    y₁ = 1

    y₂ = - 1

    Ответ: (4; - 1)

    (4; 1)