Разложите на множители14a5b (x-y) - 6a²b³ (y-x)

+4
Ответы (2)
  1. 8 июня, 11:44
    0
    14 а5bx-14a5by-6a^2b^2y-6a^2b^2x
  2. 8 июня, 13:24
    0
    14 а5b (х-у) - 6 а^2b^3 (y-x) = - 14a5b (y-x) - 6a^2b^3 (y-x) = (y-x) (-14a5b-6a^2b^3)