3,4 * 6,8 (2) - 3,4 * 3,2 (2) : 1,7 * 7,5 (2) - 1,7 * 2,5 (2)

+2
Ответы (1)
  1. 26 декабря, 08:41
    0
    3.4 (6.8 (2) - 3.2 (2)) / 1.7 (7.5 (2) - 2.5 (2)) = 3.4*3.6/1.7*5=12.24/8.5=1.44