Помогите решить!

3√8+2√2=?

2√45-√20=?

+1
Ответы (1)
  1. 31 марта, 01:59
    0
    1) 3V8 + 2V2 = 6V2 + 2V2 = 8V2

    2) 2V45 - V20 = 6V5 - 2V5 = 4V5