3 (9-8) * 2 (9-8) - 4 (9-8) =

+3
Ответы (1)
  1. 30 июля, 05:26
    0
    3 (9-8) * 2 (9-8) - 4 (9-8) =

    3 * 2 - 4 = 6-4 = 2