Ax-ay+5x-5y разложить на множители одночлена

+4
Ответы (2)
  1. 3 июня, 22:57
    0
    (ах-ау) + (5 х-5 у) = а (х-у) + (х-у) 5

    = (а+5) (х-у)
  2. 3 июня, 23:06
    0
    Ах-ау+5 х-5 у = (ах-ау) + (5 х-5 у) = а (х-у) + 5 (х-у) = (а+5) (х-у)