3x^2:x^-25*x^-10:3 x^8

+4
Ответы (1)
  1. 24 сентября, 03:00
    0
    Числ 3 х² * х^ (-10) = x^ (27) * x^ (-18) = x^ (9)

    знам x^ (-25) 3x^ (8)