Помогите решить.

2 а (в квадрате) - 1/3b при а=1/4 b=2,4

+5
Ответы (1)
  1. 7 июля, 23:36
    +1
    2*1/3^2-1/3*2.4=0.125-0.8=-0.675

    ответ: - 0.675