А) 2xв квадрате + 7x-9=0

б) 3x в квадрате = 18x

в) 100x в квадрате - 16=0

+5
Ответы (1)
  1. 27 января, 03:18
    0
    А) D = 49 - 4*2 * (-9) = √121 = 11

    х₁ = - 7 + 11 / 4 = - 4 / 4 = - 1

    х₂ = - 7 - 11 / 4 = - 18 / 4 = - 4,5