9 (0,5 у+10) - (6,2-3,1 у) = 7,2 у+2,8

+3
Ответы (1)
  1. 4 марта, 11:29
    0
    4,5 у+10-6,2+3,1 у=7,2 у+2,8

    4,5 у+3,1 у-7,2 у=-10+6,2+2,8

    0,4 у=-1

    у=-2,5