Решить (2^2) ^-3, 5^8:3^-3

+5
Ответы (1)
  1. 20 мая, 02:44
    0
    4^ (-3) = 1 / (4^3) = 1/64=0.015625

    390625: (1/27) = 390625*27 = 10546875