1) {0,3x-0,5y=0 {0,1x+2y=6,5

2) {0,7x+6y=27,9{1,5x-2y=-14,5

+1
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 06:32
    0
    1) 3 х-5 у=0

    х+20 у=65 * (-3)

    3 х-5 у=0

    -3 х-20 у = - 195

    -25 у = - 195

    3 х-5 у=0

    у=7,8

    х=13

    7 х+60 у=279

    15 х-20 у = - 145 (*3)

    7 х+60 у=279

    45 х-60 у = - 435

    52 х = - 156

    7 х+60 у=279

    х = - 3

    у=5