2 (5 у-3) = у в квадрате-5 * (1,2-2 у)

+2
Ответы (1)
  1. 28 февраля, 07:59
    0
    2 (5y-3) = y^2-5 * (1,2-2y)

    10y-6=y^2-6+10y

    10y-10y-y^2=-6+6

    -y^2=0

    y^2=0

    y=0