16x^2 - (4x-5) ^2=15

(^2 в квадрате)

+5
Ответы (2)
  1. 27 июня, 17:06
    0
    16x^2 - (4x-5) ^2=15

    16x^2-16x^2+40x-25-15=0

    40x-40=0

    40x=40

    x=1
  2. 27 июня, 17:27
    0
    16x^2 - 16x^2 + 40x - 25 = 15

    (16x^2 сокращаются)

    40x = 40

    x=1