1) x^2+4x+4;

2) 16-y^4.

+4
Ответы (1)
  1. 23 мая, 05:15
    0
    1) x^2 + 4x + 4 = (x + 2) ^2

    2) 16 - y^4 = 4^2 - (y^2) ^2 = (4 - y^2) (4 + y^2)