6 - (3√4/9+√0,25)

11 / (015√1600-0,29√400

+2
Ответы (1)
  1. 27 октября, 16:34
    0
    6 - (3√4/9+√0,25) = 6 - (3·2/3+0,5) = 6-2,5=3,5

    11 / (015√1600-0,29√400) = 11 / (0,15·40-0,29·20) = 11 / (6-5,8) = 11/0,2=55