3xв квадрате + 5 х-2=0

+4
Ответы (1)
  1. 9 ноября, 17:21
    0
    3 х^2 + 5 х - 2 = 0

    D = 25 + 24 = 49 = 7^2

    X1 = (- 5 + 7) : 6 = 1/3

    X2 = (- 5 - 7) : 6 = - 2

    Ответ 1/3; - 2