Система уравнений: х+у=1080 и 1.15 х+1.12 у=1224

+3
Ответы (1)
  1. 28 января, 20:03
    0
    X=1080-y 1.15 (1080-y) + 1.12y=1224 1242-1.15y+1.12y=1224 - 1.15y+1.12y=-1242+1224 - 0.03y=-18 y=-18: (-0.03) y=600 x+600=1080 x=1080-600 x=480