2 15/14 : 4 5/2 : 1 30/2=

+2
Ответы (1)
  1. 13 июля, 19:58
    0
    2 15/14 : 4 5/2 : 1 30/2 = 43/14*2/13*2/32 = 43/91*2/32=86/2912=43/1456