14 * (1/2) ^2-50 * (-1/5) ^2

+2
Ответы (1)
  1. 21 декабря, 12:03
    0
    14. (1/2) ²-50. (-1/5) ²=14.1/4-50.1/25=

    =14/4-50/25=7/2-2/1=3,5-2=1,5