Решите уравнение

2x^3-x^3-32x+16=0

y^3+3y^2-4y-12=0

4y^3-3y^2-4y+3=0

+2
Ответы (1)
  1. 18 октября, 12:04
    0
    2) у³+3 у²-4 у-12=0

    у² (у+3) - 4 (у+3) = 0

    (у+3) (у²-4) = 0

    (у+3) (у-2) (у+2) = 0

    у+3=0 у-2=0 у+2=0

    у=-3 у=2 у=-2

    Ответ: - 3; - 2; 2.

    3) 4 у³-3 у²-4 у+3=0

    у² (4 у-3) - (4 у-3) = 0

    (4 у-3) (у²-1) = 0

    (4 у-3) (у-1) (у+1) = 0

    4 у-3=0 у-1=0 у+1=0

    4 у=3 у=1 у=-1

    у=3/4

    Ответ: - 1; 3/4; 1

    1) 2 х^3-x^2-32x+16=0

    x^2 (2x-1) - 16 (2x-1) = 0

    (2x-1) (x^2-16) = 0

    (2x-1) (x-4) (x+4) = 0

    2x-1=0 x-4=0 x+4=0

    2x=1 x=4 x=-4

    x=0.5

    Ответ: - 4; 0,5; 4