1) х^2-b^2-ax-ab; 2) a^2x^2-y^4

+4
Ответы (1)
  1. 10 ноября, 13:37
    0
    1)

    х² - в² - ах - ав = (х - в) * (х + в) - а * (х - в) = (х - в) * (х+в+а).

    2)

    а²х² - у∧4 = (ах - у²) * (ах + у²)