34 * (m + 1,2) = 61,2

+5
Ответы (1)
  1. 18 марта, 05:14
    0
    34 (m+1,2) = 61,2

    m+1,2=61,2:34

    m+1,2=1,8

    m=1,8-1,2

    m=0,6