Сравните дроби 5/7 и 7/10

+5
Ответы (2)
  1. 6 февраля, 12:26
    0
    5/7 > 7/10 ...
  2. 6 февраля, 12:52
    0
    5/7=50/70

    7/10=49/70

    5/7>7/10