3, 3 х-1,7 = 0, 3 х+4, 3

+5
Ответы (1)
  1. 28 июля, 09:12
    0
    3,3x-1,7=0,3x+4,3

    3,3x-0,3x=4,3+1,7

    3x=6

    x=6/3

    x=2