13x=0,26x в квадрате (x в квадрате)

+3
Ответы (1)
  1. 21 августа, 17:36
    0
    13 х = 0.26 х²

    13 х - 0,26 х² = 0

    0,26 х (50 - х) = 0

    Составим систему:

    0,26 х = 0

    50-х = 0

    х=0

    х=50

    Ответ: 0; 50.