3 * √5 / 9 - 1 / 2 * √20+3√180-4√125/4

/-это дробь

+4
Ответы (1)
  1. 1 февраля, 16:14
    0
    = (3√5) / 3-1/2 х√ (4 х5) + 3√ (36 х5) - 4√ (25 х5) / 4=√5-√5 + (3 х6) √5 - (4 х5) √5/2=√5-√5+18√5-10√5=8√5