Разложите на многочлен на множителе

а) 5 ху^2 + 15 у

б) kt^2-k

решите уровнение

9 (х+1) - 2 (2-3 х) = 10

+1
Ответы (1)
  1. 19 сентября, 01:08
    0
    5y (x+3)

    k (t^2-1) = K (T-1) (T+1)

    9X+9-4+6X=10

    15X=5

    X=1/3