Вычислите 3,5 * (2-1)

+3
Ответы (1)
  1. 18 июня, 09:25
    0
    3,5 * (2 ¹/₇ - 1¹/₅) =

    =3,5 * (¹⁵/₇ - ⁶/₅) =

    =35 * (15*5-6*7) =

    10 35

    =33 = 3,3

    10