АВ=√2^2+3^2=

АС=√2^2+6^2=

АD=√3^2+6^2=

+4
Ответы (1)
  1. 13 сентября, 21:26
    0
    АВ=√4+9=√13

    АС=√4+36=√40=√ (4*10) = √4*√10=2√10

    АД=√9+36=√45=√ (9*5) = √9*√5=3√5