Сократите дробь

а) p^2+10p+25/p+5

б) 2 у-8 х/16 х^2-у^2

+4
Ответы (1)
  1. 20 ноября, 22:22
    0
    (р+5) (р+5) / (р+5) = р+5

    2 * (у-4 х) / (4 х-у) (4 х+у) = - 2 (4 х-у) / (4 х-у) (4 х+у) = - 2 / (4 х+у)