0,025 * (134,7075+3,75:2,5-2,27)

+4
Ответы (1)
  1. 13 сентября, 02:59
    0
    1) 3,75:2,5=1,5

    2) 134,7075 + 1,5=136,2075

    3) 136,2075-2,27=133,9375

    4) 0,025*133,9375=3.3484375