Решите уравнение

(1,8 - 0,3y) * (2y + 9) = 0

+4
Ответы (1)
  1. 4 апреля, 10:30
    0
    1,8*2 у + 1,8*9 - 0,3 у*2 у - 0,3 у*9 = 0

    3,6 у-2,7 у-0,6 у = - 16,2

    0,9 у-0,6 у = - 16,2

    0,3 у = - 16,2

    у = - 54