2,8 * (-3,9) - 76,15:15,23 =, (0,62+0,56-2,29) * (8,44-5,34) =

+5
Ответы (1)
  1. 12 августа, 10:55
    0
    2,8 * (-3,9) = - 10,92

    76,15/15,23=5

    -10,92-5=-15,92

    0,62+0,56=1,18

    1,18-2,29 = - 1,11

    8,44-5,34=3,1

    -1,11*3,1 = - 3,441