Вычислите: (0,8*7+0,64) * (1,25*7-4/5*1,25) + 31,64

+2
Ответы (1)
  1. 10 июня, 00:46
    0
    (5,6+0,64) * (8,75-5/5) + 31,64 = 6,24 * 7,75 + 31,64=80