0,04b^4-a^12

1,69y^14-900z^8

-1+36a^6b^4

розкластии на множники

+1
Ответы (1)
  1. 28 августа, 10:50
    0
    0,04b^4 - a^12 = (0.2b^2) ^2 - (a^6) ^2 = (0.2b^2 - a^6) (0.2b^2 + a^6)

    1.69y^14 - 900z^8 = (1.3y^7) ^2 - (30z^4) ^2 = (1.3y^7 - 30z^4) (1.3y^7 + 30z^4)

    -1 + 36a^6b^4 = 36a^6b^4 - 1 = (6a^3b^2) ^2 - 1^2 = (6a^3b^2-1) (6a^3b^2+1)