X в квадрате+11x+24=0

+2
Ответы (1)
  1. 6 января, 06:46
    0
    X^2+11x+24=0

    Д=√121-4*24=√25=5

    x1 = (-11+5) / 2; x2 = (-11-5) / 2

    x1=-3 x2=-8