3 (2x+y) - 4 (2y-x) решить

+3
Ответы (2)
  1. 14 февраля, 02:06
    0
    6x+3y-8y+4x=10x-5y=5 (2x-y)
  2. 14 февраля, 04:17
    0
    6 х+3 у-8 у+4 х=10 х-5 у=5 (2 х-у)