13 3/4 + (3,25-1 1/3*2.01)

+2
Ответы (1)
  1. 17 января, 04:12
    0
    1) 1 1/3 * 2,01 = 2 17/25

    2) 3,25 - 2 17/25=57/100

    3) 13 3/4 + 57/100=14 8/25