526*8:4*70*90:30:40=

+4
Ответы (1)
  1. 21 января, 13:39
    0
    526*8:4*70*90:30:40=5523

    1) 526*8=4208.

    2) 4208:4=1052

    3) 1052*70=73640

    4) 73640*90=6627600

    5) 6627600:30=220920

    6) 220920:40=5523.