0,75 х+20 у=95 0,32 х-25 у=7

+2
Ответы (1)
  1. 12 мая, 08:31
    0
    1) х = (95-20) / 0,75=100

    у=95-0,75*100/20=1

    2) х=7+25/0,32=100

    у = (0,32*100) - 7/25=1