5 * (x-y) * (x+y) = решить пример

+4
Ответы (2)
  1. 5 января, 18:01
    0
    5 * (x-y) * (x+y) = 5 (х ²-у²) = 5 х²-5 у²
  2. 5 января, 18:45
    0
    Т. к. (х-у) * (х+у) = х в квадрате минус у в квадрате.

    потом 5 * (х в кв. - у в кв.) = 5 х в кв.-5 у в кв.