А). 3 х 3 у + 6 х 2 у2 - 3 х 3 у 2;

б). х 2 (1 - х) + х (х - 1) 2;

в). 2 а + ав - 2 в - в 2;

г). 5 а - 5 в - ха + хв - в + а.

+5
Ответы (1)
  1. 14 марта, 04:35
    0
    B) 2a+ab-2b-b² = (2a+ab) - (2b-b²) = a (2+b) - b (2-b) = (2+b) (a+b)

    4) 5a-5b-xa+xb-b+a = (5a-5b) - (xb+xa) - (b+a) = - 5 (a+b) - x (a+b) + (a-b) = (-5-x) + (a+b)