3 (x+y) в квадрате-6xy=

+2
Ответы (2)
  1. 21 мая, 11:00
    0
    3 (x^2+2xy+y^2) - 6xy=3x^2+6xy+3y^2-6xy=3x^2+3y^2
  2. 21 мая, 11:40
    0
    3 (x^2+2xy+y^2) - 6xy=3x^2+6xy+3y^2-6xy=3x^2+3y^2=3 (x^2+y^2)