1+2644+2435425433+1324 - 2134124+13124153=?

+4
Ответы (1)
  1. 10 июля, 18:15
    0
    1+2644+2435425433+1324 - 2134124+13124153=2446419431

    1) 1+2644=2645

    2) 2645+2435425433=2435428078

    3) 2435428078+1324=2435429402

    4) 2435429402 - 2134124=2433295278

    5) 2433295278 + 13124153=2446419431